Зустріч з кандидатами на посаду директора ліцею

логотип ліцею 1 дрогобич

У середу, 09 червня, о 17:00 год в приміщенні ліцею (рекреація ІІІ поверху) відбудеться зустріч з кандидатами на заміщення вакантної посади директора ліцею.

1. Знак Орест Любомирович
  2. Терлецька Леся Петрівна

Запрошуємо членів трудового колективу, батьків, громадськість

4 Відповісти на “Зустріч з кандидатами на посаду директора ліцею”

1. Підтримуємо Ореста Любомировича . Вчитель який працює у школі , який живе нашою школою . Саме Орест Любрмирович буде нашим надійним керівником і добрим наставником . Запитання для кандидатів на посаду директора школи :
    Якою Ви бачите нашу школу за кілька років ? Чого саме Ви хочете досягти ? Як Ви досягаєте поставлених цілей ?

2. Орест Любомирович багато зробив для розвитку ліцею, чогі тільки варта розроблена ним система дистанційного навчання , найкраща в Дрогобичі. Надіюся, що йому нададуть можливість, на посаді директора, втілити всі свої вміння і навики здобуті довгими роками роботи в школі для навчання і виховання наших дітей- майбутнього України !