Інформаційні системи

Ліцей використовує комп’ютерну програму «КУРС: Школа» для закладів загальної середньої освіти та «КУРС: Сайт» для автоматизації передачі даних на WEB-портали верхнього рівня. Дозволяє автоматизувати і якісно керувати навчальними процесами.

Генерує обов’язкові форми звітності ЗНЗ-1 і 83-РВК, затверджені наказом № 766 МОНМС України від 02.07.2012 року, форму статистичної звітності 77-РВК, затверджену наказом Держкомстату  № 317 від 06.08.2010 року і пересилає їх електронні версії згідно підпорядкованості.

Допомагає встановити навантаження вчителям. Складає розклад занять як в ручному, так і в автоматичному режимі. Має модуль електронних класних журналів. Програма «КУРС: Школа» може працювати в двох режимах: з доступом і без доступу до мережі Інтернет. Адреса сайту підтримки: www.ekyrs.org

Портал ІСУО – інформаційна система управління освітою. Приймає і консолідує дані із закладів загальної середньої освіти, генерує обов’язкові форми звітності 76-РВК і 83-РВК, затверджені наказом № 766 МОНМС України від 02.07.2012 року року, форму статистичної звітності 77-РВК, затверджену наказом Держкомстату  № 317 від 06.08.2010 року, форми звітності Д-4, Д-5, Д-6, Д-7-8, Д-9, затверджені наказом МОНМС України № 991 від 10.09.2012 року і пересилає їх електронні версії згідно підпорядкованості. Дозволяє здійснювати пошук інформації. Полегшує вибірку необхідних даних і складання користувацьких звітів. Має надійні алгоритми захисту інформації від несанкціонованого використання. Склад і функціонал може доповнюватися і нарощуватися в залежності від завдань і потреб. Адреса в мережі Інтернет: www.isuo.org

нові знання

Ліцей розпочав реєстрацію учасників освітнього процесу на порталі «NZ.UA».  Портал дозволяє вчителям виставляти оцінки і вести облік відвідуваності в класних журналах та учнівських щоденниках. Зручно спілкуватися та обмінюватися інформацією всім учасникам освітнього процесу. 

Публікувати домашні завдання як для всього класу, так і персонально для кожного учня. Батьки завжди будуть в курсі того, що відбувається в школі, навіть, якщо вони дуже зайняті або живуть і працюють далеко від своїх чад. Існує можливість архівувати дані, аналізувати відвідуваність і успішність як вчителям, так і батькам. Дозволяє робити висновки та різні статистичні вибірки. Портал «NZ.UA» автоматично синхронізується з програмою «КУРС: Школа», що значно полегшує роботу користувачам.   Адреса в мережі Інтернет: www.nz.ua

GSuite

Для забезпечення дистанційної, змішаної форми навчання учнів в умовах карантину та створення єдиного інформаційного середовища навчального закладу, педагогічні працівники та адміністрація ліцею перейшли на використання пакета хмарних сервісів Google GSuite for Education.
Створено для всіх учасників навчального процесу (вчителів, учнів) корпоративні акаунти у G Suite for Education від компанії Google на домені litsey1.org.ua.

Корпоративний акаунт надає значно більше переваг під час використання хмарних сервісів, а саме:
Google Classroom – єдине середовище для організації та підтримки курсів дистанційного навчання
Google Drive – необмежене хмарне файлове сховище для зберігання та одночасного доступу до файлів.
Google Docs, Sheets, Slides, Forms – для створення та редагування файлів в хмарному сховищі під час співпраці з іншими користувачами в режимі реального часу.
Gmail – для листування.
Google Calendar – для планування подій, відеоконференцій.
Google Meet – для проведення відео-конференцій.
Google Чат – для онлайн спілкування.