Прощання з ліцеєм

Ось і все… Залишилося позаду безтурботне, веселе і щасливе шкільне життя.

Настала пора назавжди попрощатися не тільки з рідною партою, вчителями та однокласниками, а й з дитинством. Попереду у вчорашніх ліцеїстів доросле життя зі своїми радощами й труднощами, але шкільні спогади назавжди залишаться самими світлими.

Сьогодні відбулося хвилююче прощання з ліцеєм. В цей день сталася надзвичайна метаморфоза: за одну ніч діти перетворились із звичайних учнів у неймовірно гарних і елегантних молодих людей, якими милувалися гості під час свята Останнього дзвоника.

Зі святом, із успішним закінченням ліцею та вступом у доросле життя випускників привітали наставник ліцею отець Ростислав, директор Лужецька Ольга Василівна, класні керівники. Але, звісно, вся увага була приділена «винуватцям» свята. Випускники прощалися з шкільним життям: говорили теплі слова подяки своїм учителям, співали. Проте самим зворушливим моментом урочистої лінійки став прощальний вальс.

Зі святом вас, наші любі, дорогі випускники! В добру путь і в добрий час!

Погодіна І.Б.
класний керівник 11-А класу