Вибір майбутнього

Протягом тижня соціальний педагог Дробиняк Л.В. провела бесіди з учнями 9-10 класів на тему «Вибір майбутнього». Обговорювали затребувані професії в Україні в 2022 році.

Оскільки, світ не стоїть на місці. І в наш час ця фраза звучить, скоріше, як загроза. Якщо раніше поява чогось нового люди смакували, обговорювали, і це відбувалося поступово (досить згадати комп’ютери і мобільні телефони), то зараз навіть молоді люди часом не встигають стежити за нововведеннями і нинішніми тенденціями.

Щоб визначитися з професією майбутнього, важливо розуміти, які навички потрібні будуть потенційним роботодавцям в подальшому.

Наприклад, знання іноземної мови перестане бути бажаним параметром, а стане обов’язковою умовою. Цінність дипломів також буде падати — більш бажаними будуть вважатися особистісні якості потенційного співробітника.

Говорили про перспективні і високооплачуваних професіях майбутнього, можна сказати, що вузькоспеціалізовані кадри будуть в пошані. Особливо, якщо людина інтенсивно розвивається і постійно вдосконалює свої навички.

Нагадали: де потрібно знаходити інформацію про навчальні заклади для вдосконалення навичок у майбутній професії та, які умови потрібно виконати для вступу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *