Шкільні канікули асоціюються з відпочинком та розвагами. І,звичайно, школярі з головою поринули у цей чудовий час. Проте, учень 8-М класу, ліцею №1 ім. Івана Франка Перхун Максим розпочав свої канікули з участі у історико-патріотичному конкурсі, присвяченому 130 річниці з Дня народження засновника Організації Українських Націоналістів Євгена Коновальця. Ініціатором проведення конкурсу став музей “Дрогобиччина” . Протягом кількох днів Максим опрацював велику кількість інформації про життя і діяльність Євгена Коновальця, відповів на 23 конкурсні запитання.

11 червня 2021 року Максим Перхун разом з своїм другом Максимом Піцуром взяв участь у святковому заході з нагоди 130 річниці з Дня народження Є.Коновальця у музеї “Дрогобиччина”, нагороджений сертифікатом за зайняте ІІІ місце у конкурсі, у якому взяло участь більш як 90 дітей. Висловлюю вдячність Максиму за його наполегливість і бажання пізнати героїчне минуле свого народу та пані Марії Головкевич за її невтомну працю і служіння Україні.

вчитель історії
Олеся Сисин