101 цікава педагогічна ідея

В листопаді відбулося чергове засідання школи молодого вчителя під керівництвом Вознюк Людмили Іванівни на ТЕМУ «101 цікава педагогічна ідея (як зробити урок)» . В ході заходу було обговорено психолого-педагогічні аспекти організації уроку: вимоги до структури уроку; вимоги до змісту уроку і процесу навчання; вимоги до техніки проведення уроку; причини невдалого уроку; правила, які забезпечують успішність уроку. Юзьв’як Ірина Миронівна поділилася своїми наробками в рубриці «А я роблю це так!»Кожен мав можливість висловити свою думку, дослухатися до порад інших. Молодим педагогам було надано рекомендації щодо спілкування з дітьми, схильними до правопорушень. Проведено консультацію для молодого вчителя з проблеми професійного зростання.

лідер клубу молодого вчителя
Людмила Вознюк