Алея туй як символ нового життя, нашої незламності та віри кожного українця у Перемогу

Ми це зробили!
Напередодні Міжнародного дня захисту дітей учні ліцею мали можливість не лише озвучити свої бажання, але й реалізувати їх за підтримки дорослих. Наш екопроєкт – це маленька частинка спільної мрії, яка дає можливість формувати ціннісні орієнтири та особисту причетність до їх реалізації через активне залучення до соціально-вагомої діяльності в такий непростий для держави час. Як зазначив міський голова, який разом з дітьми допомагав висаджувати алею, кожен з присутніх особисто долучився до позитивних змін, а молоді насадження будуть рости разом з учнями. Життя продовжується і ми не можемо зупинятися, адже українці – це про силу духу, про незламність і наполегливість.