Засідання професійної спільноти «Оцінювання»

📚На засідання професійної спільноти «Оцінювання» педагоги ліцею розглянули питання формувального оцінювання здобувачів освіти. Зокрема йшла мова про зворотний зв’язок як інструмент, що забезпечує взаємодію учня і вчителя, учнів між собою, дає інформацію про те, як відбувається процес навчання, про досягнення та проблеми учнів з метою їх подальшого прогресу.

Доповідачі ознайомили присутніх із основними рефлексивними прийомами, які дають можливість одержати інформацію щодо процесу освітньої діяльності, готують підґрунтя для формування здатності до ефективного самооцінювання та взаємооцінювання, сприяють активізації діяльності школярів на уроці та створюють умови адекватної взаємної вимогливості й вимогливості до себе, що важливо в навчанні і в житті.

Учасники спільноти поділилися з колегами креативними прийомами зворотного зв’язку, які застосовують у своїй практиці, провівши майстер–класи.

Лідер спільноти – Оксана БРЕЛИК