Майбутні козаки і козачки

Майбутні козаки і козачки навчаються в ліцеї №1 імені Івана ФранкаВідкритий бінарний урок образотворчого та музичного мистецтва, що його провели вчителі М.М. Грицик та М.Я. Нестор, укотре довів, які талановиті діти навчаються в 3-Г класі. Гаслом уроку стало прислів’я «Козацькому роду нема переводу!»

На занятті учні переглядали мультфільм «Пригоди козаків», ліпили з пластиліну їхні фігури, слухали «Козацький марш», ознайомилися з інформацією про автора маршу Євгена Адамцевича, вивчили пісню «Козаки», склали однойменний сенкан, грали у гру «Розсипанка». Всі третьокласники були об’єднані спільною ідеєю: беремо приклад із козаків, вчимося в них любити Україну. Віримо, що цей відкритий урок став черговим кроком у поступі дітвори до плекання почуття патріотизму.