Стартував міжнародний польсько-український проект «Online-offline без кордонів!»

Наш ліцей спільно зі Школою №11 імені Генрика Сенкевича у Пулавах (Польща) розпочинає реалізацію міжнародного проекту «Online-offline без кордонів!», фінансованого Польсько-українською радою обміну молоддю.

У рамках цього проекту 18 учнів 10-х класів нашого Ліцею під керівництвом опікунів Романишин Віри (вчителя польської мови та зарубіжної літератури) та Гончарука Максима (вчителя фізичного виховання та захисту Вітчизни) разом з 18 учнями Пулавської школи №11 упродовж двох місяців будуть не тільки налагоджувати відносини між двома сусідніми народами, але й передовсім вестимуть міжкультурний діалог з метою глибшого взаємного пізнання.

Сьогодення змінило наше звичне розуміння комунікації. Тому online контакти не є чимось дивним у постковідній реальності. Все ж важливою та визначальною була й залишається жива розмова offline. Тому кульмінацією нашого проекту стане спільна зустріч української та польської молоді у польських горах Бєщадах, а саме у містечку Лодина, де 12-17 вересня учні й ліцеїсти будуть мати можливість пізнати культуру й традиції свого сусіда, ламати мовні та культурні бар’єри, руйнувати стереотипи чи упередження, будувати спільні мости порозуміння та співпраці, позбавленої будь яких кордонів.

10 серпня 2021 року координатори проекту обох навчальних закладів Віра Романишин та Ганна Білоцерковець провели координаційну зустріч, під час якої були узгоджені усі нюанси реалізації проекту та підписано угоду про співпрацю між обома навчальним закладами.

Не зважаючи на те, що зараз канікули, наші юні учасники проекту, сповнені запалу, наснаги та ідей, дуже активно розпочали роботу над проектом.

Більше про проект можна прочитати на спільному Блозі за покликанням