Перемога в обласному конкурсі Малої академії наук

МАН Мала академія наук логотип

Терпак Юлія, учениця 11-А класу ліцею №1 імені Івана Франка – переможниця обласного конкурсу на краще знання іноземних мов, якими володів Іван Франко, у номінації «Іван Франко та польське літературознавство». Організатором цього конкурсу були Львівська обласна Мала академія наук спільно з Департаментом освіти та науки Львівської обласної державної адміністрації.

Боротьба була завзятою та напруженою, адже з 71 учасника до третього, фінального етапу дійшли тільки 10 учасників-переможців – істинних молодих знавців іноземних мов, якими володів Іван Франко. Це англійська, німецька, польська та іспанська мови.

Відбувався ІІІ етап конкурсу на малій батьківщині Великого Каменяра, у музеї «Садибі Івана Франка» (с. Нагуєвичі), де 9 переможців спочатку читали вірші Франка різними мовами, а потім директор Львівської обласної МАН Бородчук Іванна Антонівна вручила дипломи переможцям.

Приємною несподіванкою стала інформація про те, що юні знавці-переможці отримають фінансову винагороду за свої вміння та талант.

Звичайно, отриманий результат є спільною працею учениці та її наставника – вчителя польської мови Віри Михайлівни Романишин.

Щиро вітаємо переможницю та її керівника! Бажаємо подальших творчих успіхів і здобутків!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *