Педрада-ярамарок “Компетентнісний підхід до організації освітнього процесу”

06 грудня 2021 року відбулася цікава педрада-ярамарок “Компетентнісний підхід до організації освітнього процесу” у такому форматі:
🔎Теоретична частина – ярмаркова самоосвіта “Ознайомлюся і вибираю” (вибір запропонованого “товару” – ключової компетентності)
🔹Практична частина – “Online-Offline: чути – почути – переосмислити – зробити висновок”.

У рамках практичної частини було проведено 5 майстер-класів, у яких взяли участь вчителі ліцею. На вибір педагогів були представлені мастерки:
✔️ “Творчі проекти для розвитку екологічної компетентності” (тренер Оксана Васюрко, вчитель біології)
✔️ “Формування математичної компетентності на уроках” (тренери Юлія Чухрай і Людмила Вознюк, вчителі математики)
✔️”Компетентнісний підхід: ідеї для реалізації на уроках української мови” (тренер Наталія Пишна, вчитель української мови)
✔️ “Ментальні карти як засіб формування ініціативності та підприємливості” (тренер Наталія Ліснянська, вчитель географії)
✔️ “Інтерактивні вправи для розвитку соціальної та громадянської компетентності” (тренери Т. Петрик, вчитель початкових класів, Ю. Демків, вчитель англійської мови)

У підсумку усі учасники педради-ярмарку мали змогу перевірити свої знання на тему ключових компетентностей у формі он-лайн квесту-гри Kahoot.
Переможцем інтенсивної та захопливої гри стала вчитель математики Юлія Чухрай.

Кожна група досконало впоралася із завданнями, відобразивши це кольористично – наклеюванням жетонів на зведеній таблиці.
Всюди домінував жовтий колір, який символізує обізнаність з проблемою. Натомість блакитний (потребую доопрацювання) та зелений (потребую детального вивчення) кольори поодинокими штрихами подекуди з’являлися на таблицях.

🔷Організатори та тренери переконані, що такого типу майстерки є найбільш ефективними.

ліцей1_іменііванафранка #Успіх_разом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *