Людина починається з добра

Дорогі друзі !
У нелегкий час живемо, час пандемії, коли увесь світ заполонив вірус Covid-19. Багато людей хворіють на різні недуги. З тривогою, водночас з вірою та надією дивляться вони в майбутнє.
У народі кажуть, що коли береш – наповнюєш руку, коли віддаєш – наповнюєш серце. Допомагаючи хоча б одній людині, ми даємо їй надію на одужання. Роблячи добрі справи, ми творимо маленькі дива.

Великої підтримки і допомоги очікує від доброчинців Олександр Сас, учень гімназії № 14 Дрогобицького ліцею . Уже понад 7 місяців він бореться з важкою недугою. Потрібні великі кошти на лікування, яких так не вистачає сім’ї. Тому невеличкий внесок кожного з нас наблизять його мрію – бути здоровим та щасливим.
Також спільно з благодійним фондом «Людина починається з добра» запрошуємо всіх долучитися до збору коштів та іграшок для онкохворих дітей, які перебувають на ремісії у Чорнобильській лікарні та Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі м. Львова ( близько 40 дітей, з них 6 з Дрогобича).
Які можна купити подарунки? Це розвиваючі іграшки, лего, машинки, ляльки «лол», книжки, канцтовари. Для старших діток – косметика, аксесуари до рюкзаків, одяг.
Не приносити: м’які іграшки, б/у іграшки, іграшки китайського виробництва.
Велике прохання: іграшки мають бути нові та якісні.
Просимо відгукнутися усіх небайдужих !!!
Милосердя не буває забагато, творімо добро разом – і воно до Вас обов’язково повернеться.

P.S. Гроші та подарунки давати класним керівникам або педагогу-організатору . Збір триватиме до 6 грудня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *