“Готуй сани влітку, а воза взимку”

Мудрі предки подарували нам багато повчальних висловів, втілених  у  прислів’ях та  приказках. Говорячи «готуй сани влітку, а воза взимку», розуміємо, що до всього треба готуватися заздалегідь. Навіщо? Щоби не потрапити в халепу, бути зібраним до потрібного моменту. Ця мудрість вельми корисна, якщо її втілювати в життя. Таким чином економляться і час, і нерви. Людина спокійна, коли вона готова та зібрана.

Тож учні 6-В класу, разом із класним керівником Романів Н.П., вчителями трудового навчання Лісович О.В. та Татарським М.С., розпочали підготовку до зимових свят. Упродовж двох тижнів хлопці робили заготовки для дерев’яних ялинкових іграшок, а дівчата – заготовки для м’якеньких прикрас. 20 листопада 2020 року діти приступили до роботи. Оксана Володимирівна розповіла хлопцям про техніку безпеки та правила роботи під час виготовлення прикрас, а Михайло Степанович наголосив дівчатам про безпеку під час роботи з інструментом по випалюванню. Уроки проходили у незвичному режимі: дівчата, за допомогою хлопців, випалювали іграшки по дереву; а хлопці, під керівництвом дівчат, шили ялинкові іграшки.
Було дуже цікаво спостерігати за роботою дітей – виникали відчуття, які важко передати словами… В одних тремтіли руки, інші кусали губи, хтось перелякано дивився… Хлопці допомагали дівчатам, дівчата допомагали хлопцям. Море позитивних емоцій, багато вражень від чогось нового, і як результат – прикраса, виготовлена своїми руками! Було круто!!!
Дякуємо вчителям трудового навчання  Лісович О.В. та Татарському М.С. за терпіння, підтримку та допомогу.

Класний керівник 6-В класу Романів Н.П.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *