Кожному дитячому серцю – потрібна любов і сім’я!

  Учні та педагоги Ліцею №1 презентували соціальний відеопроект «Рідні»

У шаленому ритмі сучасного світу так важливо вміти призупинитися на мить та звернути увагу на дітей, які долею випадку залишилися без батьківського піклування та любові. Адже їхні дитячі серденька потребують тепла та нової родини. Саме на таку важливу тему, тему  любові до дітей, а особливо сиріт та підтримки їх дорослими  –  відеопроект «Рідні», який 31 травня презентували у кінотеатрі Навчально-розважального комплексу «Зефір». Робота створена учнями та вчителями Ліцею №1 ім. І.Франка, молоддю центру «Дивовижні долоньки» БФ «Карітас» СДЄ УГКЦ, скрипалем-віртуозом Олександром Божиком і людьми доброї волі. Соціальний проєкт є приурочений Міжнародному дню захисту дітей, який щорічно відзначаємо 1 червня.

  Головний меседж творчого задуму  – донести глядачам думку про важливість батьківської любові, про те, що кожній  дитині  потрібна  любов і сім’я, а ще – щоб Бог благословив усіх дітей сиріт, які чекають на нову родину.

Сюжетна лінія кліпу розгортається драматично – дівчинка, котру при народженні залишила мама, згодом таки стає щасливою, адже знаходить нову сім’ю та багато любові у ній.

Головним натхненником роботи, її ініціатором та сценаристом є учителька музичного мистецтва Ліцею №1 Ірина Яворська. Пані Ірина уже не одноразово творить із учнями Ліцею цікаві музичні проєкти, на які знімає кліпи. На вечорі- презентації Ірина Яворська щиро дякувала усім, хто допоміг реалізувати новий такий важливий проект. «Тільки об’єднані спільною ідеєю люди – направду стають рідними та розуміють один одного без слів», – зазначила пані Ірина.

Традиційно презентація відеороботи розпочалася із її перегляду. Відтак до виступу запросили отця Тараса, який також був залучений до процесу кінозйомок. Він наголосив на важливості порушеної теми, висловив сподівання, що ця робота допоможе розтопити людську байдужість у дорослих серцях.

Враженнями від процесу зйомок поділилася і виконавиця однієї з головних ролей Мар’яна Піляк. Вона підкреслила, що  відеоробота «Рідні» – спроба достукатися до сердець дорослих, які можуть допомогти обіленим долею дітям подарувати родинне щастя.

Міський голова Дрогобича Тарас Кучма, який завітав на допрем’єрний показ пісні, пригадав, як кілька років тому у пологовому будинку Дрогобича відкрили «Вікно життя». Саме там можна залишити новонароджену дитину, якщо мама не має змоги її ростити. Очільник громади висловив сподівання на те, що цим вікном на наших теренах не скористається ніхто, і діти Дрогобиччини зростатимуть у сім’ях, а не в сиротинцях.

Додамо, до реалізації маштабної відеороботи «Рідні» були залучені: слова і музика – Маріанна Ільків, інструментальне виконання: скрипка – Олександр Божик, друга скрипка – Софія Майкут, віолончель – Олександр і Світлана Канінець, саксофон – Анастасія Майкут.

У ролях: Ангеліна Грицай, Мар’яна Піляк, Олеся Вознюк, Світлана Жеплінська, Олександра Кетс та учні Ліцею №1 ім. І.Франка.

Виконання пісні: вокальні ансамблі Ліцею №1 ім. І.Франка «9-нотка kids» та «Маленькі серденька» (керівник Ірина Яворська), солісти: Анна-Марія Іваночко, Ліана Жеплінська, Мар’яна Піляк, Ірина Яворська.

Хореографічна постановка Магдалини Марушки.

Режисер, оператор і монтажер – Богдан Романяк, пілот дрону, оператор – Тарас Мицак, звукорежисер – Ерік Литвин.

А ще вся команда соціального відеоролика дякує за сприяння: «GAMA Rental» і Петру Жеплінському (технічне забезпечення), ГО «Рух за життя «Пролайф», Бориславському палацу культури, Миколі і Тарасу Рубелям (за політ на повітряній кулі), Мар’яні Піляк і Магдалині Марушці, і, звісно, батькам всіх учасників.

Пам’ятаймо – кожне маленьке дитяче сердечко потребує батьківської любові та підтримки! Тож робімо усе, аби дитячі очі сяяли щастям!

Наталія Зелена, Ярослав Грицик

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *