Конкурс читців поезії Лесі Українки серед учнів 4-х класів

Українська земля породила багатьох поетів, які не тільки збагатили нашу літературу, а й уславили її серед інших літератур світу. Одне з найвеличніших імен — ім’я Лесі Українки. Цьогоріч ми святкуємо 150- річчя від дня її народження.

Ось і сьогодні, 16 лютого, відбувся конкурс читців поезії Лесі Українки серед учнів 4-х класів. Саме під час таких заходів учні відкривають для себе талановиту, сильну духом, мужню і незламну поетесу, яка понад усе любила життя і цінувала людську гідність. У конкурсі взяли участь такі четвертокласники: Кулиняк Вероніка, Пурій Ілона-Марія, Гук Марія, Хруник Христина, Сирко Ростислав, Дякон Діана, Пігур Вероніка, Комарницька Ірина. Атмосфера конкурсу була творчою і напрочуд теплою. З дитячих вуст лунали поезії «Давня весна», «Мамо, іде вже зима», «Без надії сподіваюсь…», «Літо краснеє минуло» .

Кожна дитина намагалась довести, що гідна звання кращого читця поезії! Журі визначило переможців:
І місце
Комарницька Ірина ,4Г кл., вч. Кос М.Б.

ІІ місце
Хруник Христина, 4Б кл., вч. Бунь У.М.
Пурій Ілона-Марія, 4А кл., вч. Іванішин Г.М.
Пігур Вероніка, 4Г кл., вч.Монастирська В.А.

ІІІ місце
Дякон Діана,4В кл., вч.Домбровська Г.Й.
Гук Марія, 4Б кл., вч. Іванішин Г.М.
Кулиняк Вероніка, 4А кл., вч. Довжанська Л.І.
Сирко Ростислав, 4В кл., вч. Монастирська В.А.

Пройдуть роки, десятиліття, а Лесина поезія буде жити, бо: «Від юних літ і до останнього подиху стояла наша прекрасна Леся Українка на стражі правди і добра, гідності і правоти». Тож щиро вітаємо переможців ! Бажаємо творчого злету та нових перемог!

вчитель початкових класів
Надія Проць

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *