“Іван Франко від А до Я”

Сьогодні учні 10- А класу разом зі своїми наставниками Городиською Л. Ф. та Сокольник О. О. вкотре віддали шану Великому Каменяреві, відвідавши виставку ” Іван Франко від А до Я”. Ця виставка розповідає про незвичайну людину, яка стала генієм, і про генія, який залишився людиною. Про малого Мирона, який виріс і став українським Мойсеєм, пророком, проводирем. Про ковальського сина з підгірського села, який до скону не згасив у своєму серці іскор живого вогню з- під батькового молота. Ця виставка про людину, яка усвідомлювала себе українцем, коли України ще не було. Це історія людини, яка стала собою завдяки власним зусиллям, – і значною мірою не завдяки, а всупереч обставинам . Це історія, яка має початок, але не має кінця.


Виставка цікава, неординарна. Радимо і вам відвідати її зі своїми учнями. Особливо цікаво тим, хто володіє англійською мовою, бо саме нею написано всі коментарі, адже напередодні цю виставку мали змогу розглядати мешканці Відня.
Щира дяка організаторам за виконану роботу. Виставка вражаюча, надихає до роздумів і гордості за те, що ми – земляки і нащадки Великого Франка.

вчитель української мови та літератури Олександра Сокольник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *