Дебатний турнір

В Україні уже кілька років діє Всеукраїнська громадська організація «Інститут Республіка», метою якої є створення комунікаційної  платформи між владою і громадою, між молоддю і політичними партіями, між молоддю і громадою. Одним із напрямів діяльності є щорічне проведення Дебатного турніру з політичної реформи для молоді. Цьогоріч до цієї ініціативи долучилося 24 міста України.

Дрогобич був представлений 8 командами. Ліцей №1 ім. Івана Франка скерував на турнір 3 команди за участю : учнів 10-М класу Михайла Харіва, Богдана Ковби , Романа Осадчого, Ярослава Рішка та учениць 9-В класу –  Волянської Наталії, Лазорко Діани. Завдання турніру: ознайомити молодь з видами політичних систем, як відбуваються вибори, як формуються списки політичних партій, яку роль відіграють політичні партії у житті громади. Дебатний турнір проходив у гострій і активній полеміці. Наші команди продемонстрували  вміння вести дискусію, чітке дотримання правил гри, розуміння, винесених на обговорення  проблем. Команда Харіва М. та Ковби Б. виборола ІІІ місце.

Адміністрація ліцею, учительський та учнівський колективи вітають їх  з цим здобутком! Хай цей перший крок у цьому проекті стане прологом до майбутніх вагомих звершень.