Тиждень безпеки життєдіяльності

Життя і здоров’я – найбільша цінність людей. У ліцеї успішно підсумували проведення Тижня безпеки життєдіяльності. Відповідно до тематики було організовано заходи, які сприяли формуванню в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я, розвиток навичок, що мають ключове значення для безпеки у повсякденному житті, виховання гуманного ставлення до людини, співчуття, бажання допомогти. Віримо, що отримані знання обов’язково дадуть свої плоди, допоможуть, у разі виникнення надзвичайних ситуацій, опанувати себе, скористатися отриманими порадами, не розгубитися, не панікувати, а діяти правильно, впевнено і рішуче.

Продовжити читання “Тиждень безпеки життєдіяльності”

Тиждень правових знань та академічної доброчесності

Підсумовуючи Тиждень правових знань та академічної доброчесності можемо стверджувати, що повага до прав та свобод людини, її честі та гідності невід’ємно пов’язані з її обов’язками та ставленням. Впродовж тижня для учнів 5-11 х класів проведено низку заходів, які закріпили важливість поваги до права та доброчесності як обов’язкових елементів освітнього процесу та особистісного розвитку.

Продовжити читання “Тиждень правових знань та академічної доброчесності”

Навчання керівників та їх заступників”Реалізація Державного стандарту базової середньої освіти у другому (предметному) циклі базової середньої освіти: роль управлінців”

У Дрогобицькій ТГ відбулося навчання керівників та їх заступників за програмою підвищення кваліфікації “Реалізація Державного стандарту базової середньої освіти у другому (предметному) циклі базової середньої освіти: роль управлінців”. Цьогоріч тренерами стали директор ліцею 1 імені Івана Франка, кандидат педагогічних наук, старший вчитель – Терлецька Леся Петрівна та заступник директора з навчально-виховної роботи ліцею 2, вчитель-методист – Дяків Оксана Мар’янівна.

Продовжити читання “Навчання керівників та їх заступників”Реалізація Державного стандарту базової середньої освіти у другому (предметному) циклі базової середньої освіти: роль управлінців””

Правовий тиждень

У рамках правового тижня було проведено інтелектуально-розважальну гру «У світі прав та обовʼязків». Учні 9-х класів поглибили знання про права та обов’язки кожної людин. У форматі командної гри учасники вирішували різноманітні завдання, проходячи вікторини та ситуаційні вправи, що стосуються прав людини, прав дітей і основних законів.
Захід не лише сприяв розвитку інтелектуальних навичок, а й допоміг учасникам краще зрозуміти свою роль у суспільстві.

Продовжити читання “Правовий тиждень”