Виставка-конкурс учнівських есе “Я- Дрогобичанин”

«Дрогобич для мене як перше кохання. Будемо разом чи ні, тільки долі відомо. Але залишиться в пам’яті назавжди, і точно серце буде стискатись при слові Дрогобич…»Творчість – це поважна пані, яку не пізнати розумом, а тільки серцем. В ліцеї №1 імені Івана Франка ця пані є не в гостях, а вдома. Тут діти люблять творити і вміють це робити. Свідченням цього стала виставка-конкурс есе «Я – Дрогобичанин» до дня народження рідного міста. Учасниками конкурсу стали 154 учні.

Продовжити читання “Виставка-конкурс учнівських есе “Я- Дрогобичанин””

“900 і трішки 30”

Учениця 9-В класу Діана Янкевич дарує авторську поезію рідному місту в день його народження.

Проєкти з географії до дня міста

Учні 6, 7, 8 та 9 класів ліцею вітають своє місто з Днем народження. В подарунок підготували проєкти та вітальні листівки. В своїх роботах показали, що наш Дрогобич є прекрасним. Любимо Тебе наше місто.

Вітаємо з 930 річчям!!!

Продовжити читання “Проєкти з географії до дня міста”