Виставка-конкурс учнівських есе “Я- Дрогобичанин”

«Дрогобич для мене як перше кохання. Будемо разом чи ні, тільки долі відомо. Але залишиться в пам’яті назавжди, і точно серце буде стискатись при слові Дрогобич…»Творчість – це поважна пані, яку не пізнати розумом, а тільки серцем. В ліцеї №1 імені Івана Франка ця пані є не в гостях, а вдома. Тут діти люблять творити і вміють це робити. Свідченням цього стала виставка-конкурс есе «Я – Дрогобичанин» до дня народження рідного міста. Учасниками конкурсу стали 154 учні.

Під вмілим керівництвом учителів української мови та літератури діти писали, зізнаючись своїй бАтьківщині в любові. Дякуємо кожному учаснику за спільне творення прекрасного. Дякуємо кожному Вчителеві, що іскрою свого серця запалює вогонь творчості вихованців. Вітаємо переможців конкурсу: Неонілу Марущак (10-Б клас), Андрійчик Наталю (9-В клас), Вероніку Яцків (7-В клас), Войтів Марту (8-А клас), Ситар Каріну (8-М клас), Стяжкіну Ірину (11-М клас). З днем народження, рідне місто!