Тиждень початкових класів «З Україною в серці»

З 18 по 24 жовтня 2022 року у ліцеї був проведений тиждень початкових класів під назвою «З Україною в серці».
Робота Тижня була спланована і організована у дусі Нової української школи. Такі заходи завжди сприяють створенню в освітньому процесі атмосфери успіху, яка допомагає розвивати особистість дитини, розкривати унікальні здібності вихованців, відчути радість за свої досягнення, додає віри у власні сили, наполегливості у подоланні труднощів. Тиждень початкових класів закінчився, але продовжуватиметься праця вчителів, які пробуджують у дітей творчість і пізнання, підтримують інтерес та культивують бажання вчитися. Учителі початкових класів ще раз довели, що вони справжні фахівці своєї справи.