Підсумковий урок “Goodbye ABC” у 2-А класі

22.11.2022 відбувся підсумковий урок “Goodbye ABC” у 2-А класі. Заняття було проведено вчителями англійської мови Гев’юк С. В. та Демків Ю. М. Урок розпочався привітанням і визначенням настрою, який панував у класі. Кожен учень зміг продемонструвати свій настрій, прикріплюючи стікери до обраного смайлика. Крім цього, учні поєднували літери алфавіту і слова, а також малюнки з відповідними літерами. Діти активно працювали у групах і допомагали один одному. Особливо сподобалося учням спільне виконання пісні “АBC” та виготовлення англійського алфавіту з різнобарвного пластиліну. Діти брали активну участь у рольових іграх, перевтілюючись у персонажів підручника Fly High 2 за допомогою власноруч виготовлених масок тварин.
Ми переконані, що саме успішне вивчення алфавіту є основою подальшого досконалого опанування будь-якої мови.