Мінна безпека. Дії при виявленні вибухонебезпечних предметів

17 квітня 2024 року у ліцеї відбувся День ЦЗ, темою якого була “Мінна безпека. Дії при виявленні вибухонебезпечних предметів”. День розпочався лінійкою, на якій виступили директор ліцею Леся Терлецька та головний інспектор відділу профілактичної роботи Дрогобицького районного управління ДСНС України у Львівській області Остап Милимука.

Відповідно до Плану дня ЦЗ були проведені уроки-спілкування, спортивні естафети, відкриті уроки з “Основ здоровʼя” та “Захисту України”, конференція “Мінна безпека. Актуальність сьогодення”, а також відбувся виступ команди ДЮРП “Крила”. Учні мали можливість, вчергове, ознайомитися з рятувальною технікою та спробувати себе у ролі пожежних рятувальників. Успішно та оперативно відбулась навчальна евакуація. Підсумок Дня ЦЗ показав: учні 1-11х класів засвоїли, що при виявленні вибухонебезпечних предметів потрібно дотримуватись трьох вимог:

-не чіпати;

-не підходити,

-телефонувати в 101.

Дякуємо в.о. начальника Дрогобицького РВ ГУ ДСНС України у Львівській області, підполковнику служби цивільного захисту Роману Худику за сприяння у проведенні Дня ЦЗ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *