«Як «зробити» сучасний урок?»

16.12.2021р. у нашому ліцеї №1імені Івана Франка відбулося чергове засідання клубу молодого вчителя «Шанс», під керів-ництвом  Людмили Вознюк на тему «Як «зробити» сучасний урок?»

Кожне засідання клубу вражає своєю новизною та підбором цікавого повчального матеріалу для вчителів-початківців. Цього разу вони мали нагоду  взяти для себе раціональне зерно впровадження новітніх технологій в проведенні сучасних уроків. Виступ Людмили Іванівни супроводжувався тематичною презентацією, яка мала на меті акцентувати увагу присутніх на основних принципах організації навчального процесу та сучасних технологіях навчання.Знайомство у формі гри «Райський сад»,вправи «Коло рук», «Незакінчене речення» та «Ваша величносте,Урок..» ,а також цікава й неординарна психологічно-фізична розминка зробили це засідання цікавим,невимушеним і корисним.

 В ході заходу було обговорено психолого-педагогічні аспекти організації уроку: вимоги до структури уроку; вимоги до змісту уроку і процесу навчання; вимоги до техніки проведення уроку; причини невдалого уроку; правила, які забезпечують успішність уроку. Кожен мав можливість висловити свою думку, дослухатися до порад інших.

З метою допомогти молодим спеціалістам знайти відповіді на важливі запитання, що виникають під час  роботи, в заході взяли участь досвічені педагоги Калічак О.Я., Романишин В.М.,        Петрик Т.В.,цінними рекомендаціями поділилась директор ліцею Леся Терлецька.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *