“Увага! Діти на дорозі!”

З 10 вересня 2021 року здобувачі освіти ліцею взяли участь в акціії ” Увага! Діти на дорозі!”. З цією метою було проведено низку заходів:

• Єдині уроки з правил дорожнього руху у 1- 11 класах;
  • виставка дитячих тематичних малюнків;
  • наявність маршрутних листів в учнівських щоденниках
    (1- 7 класи);
  • виступ четвертокласників про правила безпеки на дорозі для учнів 1- 3 класів;
  • тематичні вікторини та конкурси на уроках основ здоров’я ;
  • онлайн-розмова з батьками про питання безпечної поведінки дітей на дорогах.

Щорічно протягом вересня, в ліцеї 1 проводяться заходи, присвячені безпеці дітей на проїжджій частині дороги “Увага! Діти на дорозі!”.
Учні 4-А та 4-Г класів провели виховний захід ” Правила знай – життя оберігай!”.
Школярі старанно виконували всі завдання, закріпили та набули нових знань з безпеки поведінки на дорозі.

Цікавим був перегляд навчального фільму, де інспектори Максим та Юля розповідали про групи дорожніх знаків.
Четвертокласники поділилися своїми знаннями з учнями 2-В класу, провели практичне заняття “Дорожні знаки знай! І завжди їх пам”ятай!”

Ти пішохід! Пильнуй свій шлях! Безпека на дорозі залежить від всіх нас!
(Під таким гаслом виступили учні 4-б класу перед першокласниками)

Упродовж місячника “Увага! Діти на дорозі!” учні отримали важливу інформацію, яка допоможе їм зберегти своє життя та не потрапити в біду.

В нашому ліцеї новий навчальний рік розпочався з місячника,,Увага!Діти на дорозі!‘‘
Щоб нагадати дітям Правила дорожнього руху ,призабуті в літній період ,в 4-В класі було проведено виховний захід,,Правила дорожні завчи до ладу,щоб не потрапити раптом у біду‘‘,конкурс-виставку малюнків ,,Наш друг-дорожній рух‘‘,пройшов перегляд мультфільмів ,,Увага!На дорозі-діти!‘‘, ,,Азбука безпеки на дорозі тітоньки Сови‘‘,розроблено безпечні маршрути дороги з дому до школи та в зворотньоиу напрямку.
Своїми знаннями четвертокласники поділилися з учнями 2-Д класу.