Революція Гідності: ціна Свободи

День Гідності та Свободи, згідно з указом Президента  Петра Порошенка буде відзначатися в Україні щорічно 21 листопада. «Україна – це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності».

Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свій європейський вибір, гідність, своє прагнення до свободи.

Акції на підтримку євроінтеграції в Києві розпочалися 21 листопада 2013 року, після того, як стало відомо, що уряд України вирішив зупинити підготовку до підписання Угоди про асоціацію з ЄС. Документ планувалося підписати на саміті Східного партнерства у Вільнюсі 28-29 листопада. Люди, обурені рішенням уряду України, вийшли на майдан Незалежності в Києві.

    Акцію назвали «Євромайданом».

   Те, що відбувалося на Майдані у Києві, знають усі.

   Ще довго-довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям спогади про тих, хто залишив життя земне у 2013-2014 роках. Ця подія сколихнула весь світ, не залишила байдужою жодної душі.

Важкі часи настали для нашої держави. На Сході війна. Нас хочуть розділити, але ми – українці – сильна нація, і Україна – єдина країна.

Україна для кожного з нас найрідніша, найкраща. Вона була, є і буде неподільною єдиною завжди. Ми  її любимо: як діти люблять матір. І ми мріємо та віримо в часи зміцніння й розквіту України як незалежної держави. Ми з вами цілком свідомі своєї причетності до розбудови нашого спільного дому й відповідальності за нього.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *