Радіодиктант національної єдності 2021

УВАГА!
09.11 – Сідайте за стіл (комп’ютер уже ввімкнений!) – будемо писати диктант. Але не звичайний – як у школі. Тож без паніки.

Спецефір “Суспільної студії” транслюватиметься на загальнонаціональному телеканалі UA: ПЕРШИЙ, регіональних суспільних мовниках, ютуб-каналі UA: ПЕРШИЙ та на фейсбук-сторінках Суспільного мовлення, UA: ПЕРШИЙ та регіональних філій Суспільного. І традиційно Радіодиктант звучатиме по всій країні на хвилях Українського радіо та Радіо Культура (також на ютуб-каналі та фейсбук-сторінках Українське радіо та Радіо Культура). Приєднуйтесь до фейсбук-події “XХI Радіодиктант національної єдності” та стежте за  оновленнями

Дорогі діти!
Щорічно, 9 листопада, Україна святкує День української писемности та мови. Традиційним у цей день є написання радіодиктанту. Завжди ви пишете його разом із друзями в шкільних кабінетах. Цьогоріч кожен учень нашого ліцею єднатиметься з усім світом, пишучи радіодиктант у своєму помешканні.

УВАГА! РОЗКЛАД НА ВІВТОРОК.
І УРОК – ЯК ЗВИЧАЙНО (8.30-9.15)
ІІ УРОК – скорочений (9.25 – 9.55).
ІІІ уроку за розкладом не буде, натомість:
9.55 – заходите за посиланням, надісланим у ваші класні групи.
10.00 -11.00 – пишете радіодиктант.
Розмова в студії розпочинається о 10.00, а сам диктант писатимете через декілька хвилин. Заздалегідь приготуйте чистий подвійний аркуш в лінійку та дві ручки (для надійності). Написавши диктант, ви зможете його перевірити та (за бажанням) надіслати в Київ. Усі деталі – на рекламному фото. Ви також пізніше обов’язково перевірите свій диктант на уроках української мови разом з учителем.
IV УРОК, А ТАКОЖ НАСТУПНІ – ЗА РОЗКЛАДОМ.
ВАЖЛИВО! Радіодиктант пишете вдома у вишиванках (якщо можливо – разом з усіма членами сім’ї), робите спільну чи індивідуальну світлину, коли пишете, та надсилаєте його для загального ліцейного відеоролика за посиланням.
УСПІХУ ВСІМ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *