Проєкт “Online-Offline без кордонів” набирає обертів і висот.

Спочатку ми мали незабутній сплав річкою Сян. Як виявилося веслуємо ми чудово – тільки разом з неймовірною підтримкою учнів і проти течії не страшно плисти.


Далі на Спортивних Олімпійських іграх ми стріляли з лука, і вели справжню боротьбу, а потім як справжні “колобки” втікали, але не від Баби і від Діда, і не від лисички чи вовчика, – як говориться у відомій казці, – а один від одного. І скакали, а радше відбивалися, наче справді бульбашки.

Наступного дня учасники проєкту мали захопливу теренову гру на території міста Березки. Головоломки, загадки, орієнтація на місцевості, карти, компаси, навігація GPS, ліхтарі UV – усе це спорядження треба було застосувати, щоб отримати наступну підказку, визначивши азимут, щоб ближче наблизитися до розгадки бажаного шифру від скринь зі скарбами. Після 3 годин невпинних пошуків і виконання справді складних завдань, усім вдалося знайти і відкрити скрині. Далі майстер-клас фотографії, під час якого майстер фотографії зрадив нам усі свої таємниці геніального фото. Отож тепер ми усі вміємо фотографувати, як справжні професіонали. Після обіду усіх чекала захоплива гра “Битва кольорів”, яка веселковими барвами ще більше нас розвеселила і настільки зінтегрувала молодь, що наступне завдання, виконання якого потребувало об’єднання в окремі групи (окремо поляки, а окремо українці), було сприйняте з певним небажанням. А ввечері була спільна робота біля вогнища.
Сьогодні, на третій день ми вже разом підкорювали найвищі висоти польських гір Бєщади, мали майстер-клас з рукоділля – спільно виконували витинанки з регіональними орнаментами, підготували зірки Алатир – найважливіший символ українського Різдва, а також оздобили футболки національними орнаментами.

І це ще не кінець!!
Далі буде…

вчитель польської мови
Віра Романишин

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *