🗺 Подорожуємо 🔍Пізнаємо 📚Вчимося

Учні 10-Б та 10-М класів разом зі своїми наставниками Іриною Михайлівною Томіщак та Людмилою Іванівною Вознюк здійснили триденну едукаційну мандрівку «Осінні мандри Угорщиною» за маршрутом Дрогобич- Нїдерьгаза-Дебрецен- Будапешт-Дрогобич.

Недарма кажуть, що подорож – єдина річ, купуючи яку, стаєш багатшим. Ми й справді збагатилися!

Буда і Пешт – дві невід’ємні частини чарівного міста, що об’єднало два береги величного Дунаю! Місто-легенда, місто-казка, місто-вишуканість. Широкі бульвари, старовинні будинки, незрівнянно захоплюючі краєвиди-запам’ятаються нам на довго! Термальні купальні в Дебрецені, зоопарк Уїдерґаз, вечірня прогулянка на кораблі по Дунаю, цікаві історії та казкові легенди, а ще й ситний угорський гуляш… Головні пам’ятки, які ми поспішали побачити в Будапешті , – це собор Святого Матяша, Рибацький Бастіон, монумент Святої Трійці, Будайська фортеця (Королівський палац).А ще ми довідались, що Кубик Рубика та перші кулькові ручки було винайдено в Угорщині. У Будапешті вперше в континентальній Європі і третім в світі побудували метро.

Ми щиро дякуємо батькам: родині Трушин, п.Ользі Левицькій, п.Оксані Томіщак, опікунам, учителям ліцею: Петрик Тетяні Василівні, Кец Олександрі Василівні, Довжанській Любові Ігорівні за чудово сплановану та організовану спільну мандрівку.

                                                                   Мандрівники 10-М та 10-Б класів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *