Ні, я жива, я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає!

леся українка

Крізь роки промовляє до нас Леся Українка, вклавши у вуста Мавки, героїні чудової “Лісової пісні”, ці особливо яскраві слова, що стали пророчими для самої поетеси, яка в собі, у своєму серці несла вогонь поезії, вогонь любові. Ці ж рядки стали назвою міського конкурсу, присвяченого 150-річчю від дня народження нашої Лесі.

Учні ліцею №1 імені Івана Франка взяли активну участь у відзначенні цієї ювілейної дати, зокрема в конкурсі ” Ні, я жива, я буду вічно жити! Я маю в серці те, що не вмирає!”.

Учениця 5-В класу Сулій Софія здобула l місце у номінації “Малюнок” за творами Лесі Українки. Учень 3-Б класу Косовський Максим посів lll місце у тій самій номінації. Комарницька Ірина (4-Г кл.), Лагуш Вікторія (6-М кл.), Марчишин Ангеліна (7-М кл.), Пільчак Марта (10-М), Чичула Олена (9-Б), Волошин Богдан (9-Б), Федчак Іван (9-Б), Мороз Роман (9-Б), танцювальний колектив “Барвінок” нагороджені дипломами за участь у конкурсі в номінаціях “Художнє читання”, ” Малюнок” і “Театралізоване дійство”. Тож побажаймо нашим творчим обдаруванням успіхів і нових перемог!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *