Моє рідне місто

Рідне місто моє – ти найкраще у світі.

Рідне місто моє – ти таке лиш одне.

21 вересня – День народження міста Дрогобича. Міста , яке славиться своєю історією, архітектурою та людьми. Міста , в якому кожен мешканець чи турист може відкривати для себе щось нове, незабутнє. Міста , яке захоплює, надихає і спонукає до дії.

З нагоди святкування Дня міста у ліцеї №1  імені Івана Франка відбулася низка заходів:

– конкурс малюнка на асфальті «Дрогобич – місто щасливих людей». Участь взяли команди юних художників 5-7 класів;

– конкурс «Мій родовід», переможцями якого стали Гев’юк Ярина (11-М клас) та Хайнус Христина (8-В клас);

– фестиваль малюнків та фотографій «Моє рідне місто». Діти у свої роботи вклали частинку душі, зобразили наше місто яскравим, неймовірним і цікавим.

Також учні ліцею долучились до відео привітань.  Емоції та враження переповнювали усіх.

Ми любимо тебе, наше рідне місто, і гордимося, що ми дрогобичани!

педагог-організатор Наталія Станович