Франкові 165

Іван Франко

Ліцей №1 імені Івана Франка відзначив 165-ліття Каменяра святковою академією «Нам пора для України жить», в якій взяли участь учні та педагоги навчального закладу. Захід розпочався виконанням святої для кожного українця пісні на слова Франка «Не пора, не пора, не пора москалеви й ляхові служить».

До підніжжя пам’ятника від імені ліцею поклали квіти учениця 9-М класу Марія Даців та учень 11-А класу Скічнів Василь. Усі присутні вшанували пам’ять онука Івана Франка Роланда, сина Тараса, який відійшов до Бога 11 серпня 2021 року.
Поезії Каменяра читали такі учні ліцею: Ананьєнко Віталій ( 7-А)«У долині село лежить», Канінець Світлана (8-Б) “Твої очі, яке те море…”, Канінець Олександр (8-Б) “Як почуєш вночі”, Скічнів Василь (11-А) «Чого являєшся мені у сні», Павлюк Олена (8-В) «Спомин», Балог Анастасія (6- М) “Дрімають села”, Марчишин Ангеліна (8-М) «Човен», Крика Анастасія(8-А) «Я не скінчу тебе, моя убога пісне». Стережило Лілія (8-М) виконала пісню Вікторії Святогор «Молюся за Тебе».
Директор ліцею Леся Петрівна Терлецька подякувала усім присутнім за участь в академії.
Дякуємо всім учителям-філологам за підготовку читців, Оресту Любомировичу Знаку за технічне забезпечення та Михайлу Степановичу Татарському за фотофіксацію академії.