Дні Європи в Україні

Ліцей #1 імені Івана Франка відзначає дні Європи в Україні – свято миру та євроінтеграції.  Словосполучення “День Європи” стало вже звичним для України. З року в рік свято шириться, набуваючи різноманітних форм та значень. Особливо актуальним воно стало в розрізі останніх подій.

Cпільнота ліцею активно долучилася різноманітними заходами до відзначення цих днів.

 Ми стартували у Дрогобицькій центральній міській бібліотеці імені В’ячеслава Чорновола. На ліцеїстів чекало знайомство з цікавою книжковою виставкою та бінарним українсько-англійським уроком  “Європа – наш спільний дім”, проведеним  вчителями кафедри іноземних мов.

Уроки англійської мови були проведені в інтерактивний спосіб з використанням вікторин, презентацій, кросвордів на дану тематику.

Родзинкою цього дня було оформлення інтер’єру ліцею.

Квест містом “В Європу з Україною в серці”. Чотири команди учнів 8-9 класів  чудово провели час, розгадуючи таємниці Європи, які для них підготували 10-класники.

Учні ліцею взяли активну участь у загальноміських заходах до дня вишиванки – генетичного коду нації, «щоб побачив українців світ – молодих, відважних, дужих, у єднанні на багато літ».

Завершальним акордом інтенсивного тижня, приуроченого святкуванню Днів Європи в Україні, став конкурс малюнка на асфальті “Європа очима дітей” серед учнів 6-7 класів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *