Відбувся II Фестиваль миру, творчості, єднання «Різдвяна коляда»

Сьогодні відбувся II Фестиваль миру, творчості, єднання «Різдвяна коляда». Задіяні були виконавці та творчі колективи навчальних закладів Дрогобицької ТГ.
Наш ліцей також з великим задоволенням брав участь у цій події. Вокальний ансамбль «Гармонія» представляв наш заклад, у якому учні 5-9 класів виконували різдвяну пісню «Алілуя!»
Усі учасники фестивалю були відзначені.

Продовжити читання “Відбувся II Фестиваль миру, творчості, єднання «Різдвяна коляда»”

Презентація трикнижжя “Небесна Сотня. Життєписи”

16 лютого в музеї “Дрогобиччина” відбулася презентація нового видання трикнижжя “Небесна Сотня. Життєписи”. На захід було запрошено родини Героїв Небесної Сотні, учасників Революції Гідності та захисників України, керівників навчальних закладів, викладачів, вчителів, учнів, усіх, для кого наша історія – ідентифікатор української нації.

Продовжити читання “Презентація трикнижжя “Небесна Сотня. Життєписи””