14 жовтня – День пам’яті УПА, а також свято Покрови Пресвятої Богородиці.

Для нас українців, це свято християнське й національне, воно символізує зв’язок поколінь, невмирущість героїчних традицій рідного народу.

16 жовтня учнями 10-А класу ліцею1 імені Івана Франка було проведено святкову академію, приурочену 78 річниці створенню УПА і вшановано пам’ять народних борців за волю, свободу, незалежність нашої Держави” Їхня воля та слава не вмре, не загине”. Читаючи присягу воїнів УПА, Василь Скічнів змусив всіх присутніх задуматися , осягнути сторінки нашої багатостраждальної історії. Минали роки, десятиліття, та й надалі український народ не перестає думати про волю і кращу долю неньки України . На Сході України не припиняють гриміти постріли й вибухи гранат, де гинуть кращі сини й дочки. Ведучі свята закликають схилити голови перед світлою пам’яттю тих, котрі в ті далекі роки стали на смертельну боротьбу, і тих, які в наш час загинули за волю України .

Отож, збережімо й примножюймо славу наших мужніх героїв: героїв УПА, героїв Небесної Сотні, героїв АТО. Нехай і для нас, теперішніх захисників України , будуть священними слова українських  повстанців: “Батьківщині будь вірним до загину, нам Україна вища понад усе.”

класний керівник 10-А Світлана Одинак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *