Українське новоріччя

Новорічно-різдвяні свята – це час, який об’єднує усіх: дітей, родину, країни, континенти. Таке щире єднання відчули учні 5-Б класу ліцею №1 імені Івана Франка під час гри-пригоди “Українське новоріччя”, адже працюючи у групах, склали власну новорічну історію.

Кожен зміг відчути себе причетним до різдвяної казки, бо ж у засніжених Карпатах загубилася скриня з незвичайними новорічними прикрасами. Кожна з цих прикрас, яку шукали діти, застосувавши свої знання, фантазію, інтелектуальні здібності, – це символ щирих сподівань на добро прийдешнього року… І наша ялинка засяяла прикрасами, які символізують мир, щиру дружбу, міцне здоров’я, милосердя, нові знання та здобутки, приємні відкриття, родинний затишок, мрії.
Допомагали складати власну новорічно-різдвяну історію педагог-організатор Станович Наталія Миколаївна та класний керівник 5-Б класу Городиська Леся Федорівна.