Тиждень фізики

У ліцеї №1 імені Івана Франка міста Дрогобича вчителями фізики Федуняк О.І. та Когут М.Я. було проведено Тиждень фізики. Проведенню Тижня передувала велика підготовча робота. Всі заплановані заходи у рамках тижня пройшли організовано. Вони продемонстрували зацікавленість дітей у проблемах, які постали перед народом, суспільством, планетою в даний час. Діти продемонстрували творчий підхід до висвітлення теми у своїх виступах, газетах та під час уроків.
Протягом тижня проведені такі заходи:
усний журнал “Видатні фізики!”, інтелектуальна гра “Морський бій” (для учнів 10 класів); засідання клубу “Кмітливі діти”, де учні взяли участь у конкурсах “Пантоніма”, “Склади слово”, “Розгадування ребусів та кросвордів” (для учнів 7-их класів ); конкурс електронної газети “Фізика в моїй професії” (для учнів 11-их класів); віртуальна екскурсія у музей популярної науки і техніки “Експериментаніум” (для учнів 8-их класів); ознайомлення з роботою, будовою та принципом мультифункціонального 3Д пристрою-принтер, лазер, гравер. (для учнів 9-их класів).
Учні 11-их класів до Дня космонавтики переглянули відеофільм з астрономії, ознайомилися із віртуальною обсерваторією у Брюховичах та провели дистанційно гру “Космічна подорож”.
Під час проведення предметного тижня були результативно використані інтерактивні види роботи, що спонукають до розвитку пізнавальної активності учнів, підвищення інтересу до вивчення фізики.
Тиждень фізики був дуже насиченим та цікавим. Вчителі фізики висловлюють подяку найактивнішим фізикам школи та бажають успіхів у вивченні важкої, але цікавої науки.