Премія Євгенії Барчинської 2023

Вже третій рік поспіль учні ліцею мають можливість бути фінансово винагородженими за власну активність, життєствердну позицію та пропагування української культури та мови. Ми щиро вдячні пану Андрію Барчинському за цю нагоду! Адже задля вшанування пам’яті своєї матері, було встановлено “Премію Євгенії Барчинської за досконале володіння українською мовою та вагомий внесок в українську спільноту”. Діти саме ті, у кого варто вкладати нашу любов, зусилля, використовуючи кожну можливість, щоб допомогти, підтримати, дати надію, заставити повірити в себе та, безумовно, дозволити бути самим собою. Сподіваємось на подальшу співпрацю, реалізацію всіх задуманих ідей та яскравих номінантів премії Євгенії Барчинської!