Учнівська онлайн-конференція «Українська – мова єднання»

«Мова – це не просто спосіб спілкування, а щось більш значуще», – стверджував український письменник Олесь Гончар. Сьогодні, в час, коли нація стоїть перед великими викликами, питання мови є особливо актуальним. Учениця 10-А класу ліцею №1 імені Івана Франка м. Дрогобича Юлія Феоктістова (науковий керівник – Фаринович С.Р.) взяла участь в обласній учнівській онлайн-конференції «Українська – мова єднання», організованій Львівською обласною Малою академією наук учнівської молоді.

Метою конференції був обмін актуальними й перспективними філологічними ідеями учнів; пошук, підтримка та сприяння творчому розвитку обдарованих, здібних до наукової діяльності школярів. Після вступного вітального слова учасники зустрічі почали працювати в декількох віртуальних кімнатах за напрямками тематики. Один із напрямів конференції – «Міжкультурна комунікація. Як і з ким знаходити спільну мову?», який висвітлювала наша доповідачка. Організаторами було відзначено високий рівень підготовки доповіді Юлії, її цікавий та актуальний зміст. Дякуємо всій команді, що забезпечувала технічні умови роботи онлайн.