Практичні навчання з вогневої підготовки, першої домедичної допомоги та основ самозахисту

Сьогодення вимагає оволодіння основами базових умінь з предмету Захист України, що допоможе бути готовим не тільки морально і фізично, а й здобути практичні навички, які рятують життя. Саме таку мету переслідували усі, хто став учасником практичних навчань з вогневої підготовки, першої домедичної допомоги та основ самозахисту.

Учні нашого ліцею мали змогу не тільки стати сильнішими, освіченішими та ерудованішими, але й змогли сформувати власне свідоме ставлення як до захисту свого життя, так і до захисту життя рідних, друзів, громадян своєї країни.
Водночас школярі переконалися, що знання потребують практичного втілення, яке сьогодні допомогли нам забезпечити начальник Дрогобицького районного відділу Управління поліції охорони у Львівській області підполковник поліції Олег Тичинський, головний сержант взводу патрульної роти м.Дрогобича Національної гвардії України Степан Пшеницький, інспектор сектору ювенальної превенції і відділу превенції Дрогобицького РВП ГУНП у Львівській області старший лейтенант поліції Марія Павлюх. Дякуємо за допомогу та організацію практичних занять адже дотримання власної безпеки під час надзвичайних ситуацій воєнного часу зберігає найцінніше, що маємо – життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *