Міська спартакіада з шашок

Сьогодні у стінах ліцею №1 імені Івана Франка відбувся турнір між командами в рамках міської спартакіади з шашок-64 серед школярів. У змаганнях взяли участь учні 2-10 класів. На шашковий турнір завітали гості: начальник відділу фізкультури та спорту Оксана Сотрихіна, депутат Дрогобицької районної ради Андрій Янів, головний спеціаліст відділу освіти Андрій Заблоцький.

Гра захопила як старшокласників , так і молодших школярів. На шашкових полях розгорталися справжні баталії. Проте усі змагання відбулися в доброзичливій атмосфері.
Оцінювали боротьбу на чорно-білих діагоналях директор Дрогобицького шахового-шашкового клубу «Софія» Петро Химин, головний суддя Володимир Кузик та учителі фізичної культури.
Отож серед команд 2-4 класів призові місця здобули:
І місце – 4-Б клас (кл. керівник Проць Н.О)
ІІ місце – 3-Г клас (кл. керівник Петрик Т.В.)
ІІІ місце – 4-В клас (кл. керівник Брелик О.Я.)
5- 7 класи
І місце – 6-В клас (кл. керівник Чухрай Ю.Г.)
ІІ місце – 5-Г клас (кл. керівник Пишна Н.І.)
ІІІ місце – 7-А клас (кл. керівник Федуняк О.І.)
8-10 класи
І місце – 8-М клас (кл. керівник Сокольник О.О.)
ІІ місце – 9-М клас (кл. керівник Хайнус М.В.)
ІІІ місце – 9-В клас (кл. керівник Паталай З.С.)
Музичним подарунком для всіх став виступ солістки ліцею Лілії Стережило з піснею про Україну.
Щира подяка організаторам свята за неймовірні емоції та чудовий настрій.