Моя країна – Україна

Напевне, кожен із нас колись замислювався над тим, що таке рідна країна, чим вона особлива, чим вирізняється з-поміж тисяч інших країн світу. Відповісти на ці запитання непросто, адже рідна країна- це не просто клапоть землі на планеті, де живеш, навчаєшся, працюєш – це щось значно більше. Це почуття, які виникають до цього “клаптя”, це бажання діяти на його благо, повага до нього.

Розмірковуючи над тим , учні 1-10 класів ліцею №1 імені Івана Франка , взяли участь у всеукраїнському історико-географічному конкурсі “Моя країна – Україна “. На конкурс було надіслано близько 500 робіт.
Школярі продемонстрували здатність глибоко мислити і показали чудові результати . Вітаємо і щиро бажаємо нових успіхів. Так тримати!