Тиждень англійської мови у ліцеї

Нещодавно у ліцеї відбувся Тиждень англійської мови. Квести, інтерактивні ігри, лінгвістичні вікторини та брейн ринги, конкурси малюнків, воркшопи, віртуальні мандрівки та інформаційні хвилинки занурили учнів у світ англійської мови та культури англомовних країн.
А розпочалось усе з оформлення тематичної фотозони і локації для проведення віртуальних екскурсій історією столиці Об’єднаного Королівства древнього Лондона.

Щодня ліцеїсти та їх наставники-вчителі відкривали нові таємниці безмежного океану мови. Наймолодші збирали до школи ідеальний портфель, ділилися своїми талантами у створенні колективних малюнків, ABC-змійок, колажів сімей класу. Старшокласники мандрували англомовним світом, найбільшими бібліотеками України, музеями, блукали вуличками Лондона, долали QR квести, ділилися з молодшими друзями вміннями створювати та захищати проєкти та презентації.  П’ятикласники подбали про безпеку і уклали «Правила здоров’я». Кожен міг знайти цікавинку про англійську мову і поділитися нею з однокласниками на уроках. Камерно затишною була Чайна церемонія, на якій підвели підсумки і поділилися враженнями вчителі.

Тиждень промайнув… Залишились десятки світлин у фотозоні, які можна було переглянути у соцмережах, і очікування Різдвяного Дива.