Тиждень української мови та літератури

Завершився тиждень української мови та літератури в ліцеї №1 імені Івана Франка м. Дрогобича.
Як і все сучасне навчання, він проходив у режимі онлайн. Проте і учні, і вчителі прагнули одного: вчергове ствердити, що наша рідна українська мова найкраща у світі, що її потрібно вивчати старанно, що вона таки МАЄ ЗНАЧЕННЯ. Усі класи написали диктанти на патріотичну тематику. Проведено відеофестиваль віршів про Україну. Усі учні 5-11 класів написали есе «Я дякую Тобі, Солдате». Зараз ми працюємо над тим, щоби ця книга незабаром вийшла друком. Крім того, кожен учитель провів відкритий урок чи позакласний захід на анонсовану тему. Підготовлено відеозвіт.
Закінчується тиждень, а ми продовжуємо працювати. Старанно і відповідально. Усвідомлюючи, що будуємо майбутнє України. І воно таки буде прекрасним.