Методичне об’єднання вчителів англійської мови

2022-2023

04 жовтня 2022 року відбулося засідання кафедри іноземних мов. Засідання розпочалося з виступу заступника директора з навчально-виховної роботи Дробиняк Марії Іванівни, яка ініціювала обговорення низки питань, пов’язаних з модельною навчальною програмою «Іноземна мова. 5-9 класи» для закладів загальної середньої освіти (автори Зимомря І. М., Мойсюк В. А. та ін.) та наголосила на необхідності вибору підручника для забезпечення навчання в 5-х класах НУШ. Окрім цього, вона провела роз’яснювальну роботу щодо ведення шкільної документації, оформлення електронних журналів, системи оцінювання.
На засіданні також виступила вчитель Демків Юлія Михайлівна з доповіддю на тему «Розвиток життєвих компетентностей» у шкільній іншомовній освіті, наголосила на важливості компетентнісно орієнтованого підходу до навчання в НУШ.
Педагог Гев’юк Світлана Василівна охарактеризувала наскрізні вміння, що поєднують компетентності та галузі, обов’язкові результати навчання та орієнтири для їхнього оцінювання, подані у календарно-тематичному плануванні.
Гаргас Наталія Ігорівна у своїй доповіді окреслила «Особливості викладання англійської мови за освітньою програмою Зимомрі І. М.» та рекомендувала підручники, які відповідають грифам Міністерства освіти і науки України.
Представниками кафедри здійснено спільний вибір підручника з англійської мови для навчального процесу у 2022-2023 навчальному році в 5-х класах НУШ.

2019-2020

2018-2019