Активна молодь-успішна громада

Лідери учнівського самоврядування мали нагоду у неформальній обстановці зі смаколиками та капучіно поспілкуватись з директором ліцею Лесею Терлецькою.Говорили про шкільне життя, розвиток ліцею та інструменти залучення учнів до розвитку навчального закладу, зокрема впровадження Шкільного громадського бюджету у Дрогобицькій міській територіальній громаді. Запропонували низку пропозицій, зокрема: покращити дизайн шкільних коридорів, облаштувати зони відпочинку для школярів. Слушними також були ідеї щодо організації освітнього процесу та дозвілля.

Леся Терлецька підтримала ініціативність та наголосила, що тільки спільно можна створити комфортну атмосферу. Адже саме молодь сьогодні творить нові можливості, інновації, розвиває місто.П.С. такі зустрічі плануємо щомісяця!

#шкільнийгромадськийбюджет

#ШГБ_ліцей1_Дрогобич