Осінній ярмарок 2019

Осінь – багата і щедра пора року не тільки на врожай, а й на добрі корисні справи.  25 жовтня на подвір’ї ліцею  відбувся  щорічний благодійний ярмарок. Багато гостей, друзів, добродіїв завітали на нього. І це не дивно.  Адже  головна мета зібрати кошти на лікування хворих людей, а саме для Інни Вітюк та Олександра Беспалова.

Інна Вітюк – випускниця Дрогобицького педагогічного університету, має вроджену недугу ДЦП і є сиротою. Вона не може ходити і терміново потребує трьох операцій за кордоном. Лікування коштує дорого -182 тис. євро.

Олександр Беспалов – воїн, якому ворожа куля знесла третину черепа і вибила око. Значні кошти потрібні на тривалу реабілітацію.

Офіційно  ярмарок відкрила директор ліцею О.В. Лужецька, яка подякувала учням, батькам, вчителям за чуйні серця, ініціативність та бажання творити добро.

І розпочалася торговиця. Великий асортимент смаколиків та солодощів чекав на гостей. Лунала музика, веселий сміх, дитячий гомін. А скільки добра, тепла, радості випромінювали дитячі очі. Відбувалися майстер-класи з розмальовки обличчя дітей. Родзинкою свята стала фотозона, яку  оформили батьки та учні 8-Б класу.  Кожен бажаючий міг сфотографуватись і отримати одразу світлину на пам’ять. Усіх переповнювало бажання допомогти і дати надію на одужання.

Зібрані кошти у сумі 60 тисяч 827 гривень будуть передані на лікування .

Щира подяка всім, хто долучився до організації та  проведенні осіннього ярмарку .

Саме завдяки  людській здатності – безкорисливо прийти на допомогу іншим – у світі не зникає добро.

Поспішайте творити добро!

Станович Н.М.