«Посвята у старшокласники»

Ось уже 16 років поспіль у нашому ліцеї існує чудова традиція : «Посвята у старшокласники», яку започаткувала ще у 2005 році вчитель математики Вознюк Людмила Іванівна.

Мета створення :

  • під час проведення щорічного конкурсу «Посвяти в старшокласники» в нестандартній і цікавій формі представити колективи учнів 9 класів, допомогти дітям усвідомити важливість і відповідальність бути старшокласником;
  • розвивати артистизм, логічне мислення, зв’язне мовлення;
  • сприяти згуртуванню учнівських колективів; виховувати повагу до вчителів, бажання продовжувати вчитися у старших класах.

Учні 9 х та 10 х класів у вересні-жовтні виїжджають разом зі своїми класними керівниками та оргкомітетом у туристичну мандрівку.

Тут цікаві конкурси-випробування ,спортивні змагання, гумористичні інсценізації, святковий момент посвяти дев’ятикласників у старшокласники !!! Захопленню учнів та педагогів немає меж! Щороку стараємось удосконалювати програму різноманітними квестами, шоу ,щоб якомога більше дітей задіяти.

Фішкою є конкурс: « Козацький стіл», під час приготування якого, всі класи варять козацький куліш та прикрашають стіл різноманітними стравами, які споживали в давнину. А на завершення відбувається оголошення переможців, яким переходить від 10-класників булава та традиційна посвята в старшокласники юшкою з духмяних трав, меду, трішки перчику і ще деяких секретних інградієнтів. З року в рік ліцеїсти чекають на цей незабутній традиційний зліт старшокласників. Адже, посвята школярів в старшокласники є дуже важливим заходом як для самих учнів, так і для викладачів.

Організація подібного роду заходів сприятливо впливає на саморозвиток, самореалізацію і самоствердження кожного з старшокласників. В ході заходу відкривається можливість визначення творчого потенціалу кожного учня, а також розвиваються навички конструктивного спілкування дітей з дорослими і однолітками.