Гурток «Умілі руки»

КерівникШильник Ірина Ігорівна

Основною навчально-виховною метою гуртка є розвиток пізнавальних знань дітей про про історію та традицію українського народу, відтворення мистецьких культурних надбань. Під час пізнання, навчання розвинути в гуртківців художньо-естетичні смаки, відчуття краси та гармонії, художньо-творчу уяву, асоціативно-творче, композиційно-нестереотипне мислення ,образно-художнє сприймання, спостережливість, формування етнокультурної компетентності, вміння створити художній образ, поєднати в композиції різні техніки вишивки.

 Програма гуртка має на меті спонукати в гуртківцях почуття любові до рідного краю, національної свідомості, на основі вишивки формувати художньо-естетичні смаки, влити в дитячі душі любов до художньо-творчої діяльності.

Тематичний план гуртка розрахований на 35 год, для двох груп дівчат, середнього шкільного віку. На заняттях гуртківці знайомляться з основами рукоділля, різними видами мережив, вишивкою різними матеріалами, створення композицій з допомогою клаптиків тканин – ознайомлення з технікою печворк, аплікацією з тканин та інших матеріалів.